Public Registered Forum

Ecran albastru pe Windows 10

0

Am nevoie de ajutorul vostru în legătură cu o problemă pe care o întâmpin cu laptopul meu. În mod constant, întâmpin un ecran albastru pe Windows 10 și nu reușesc să identific cauza exactă. Nu am instalat recent niciun software nou sau hardware, iar aceste ecrane albastre par să apară aleatoriu. Ce sfaturi aveți pentru a diagnostica și remedia această problemă? A mai întâlnit cineva această situație? Mulțumesc anticipat pentru orice ajutor!

0

Aceste situații pot fi destul de frustrante. Pentru a începe, te sfătuiesc să verifici evenimentele din jurnalul de sistem pentru a vedea dacă există vreo informație suplimentară despre cauza acestei erori. De asemenea, asigură-te că toate driverele sunt actualizate și că sistemul tău de operare este la zi cu ultimele actualizări. Dacă problema persistă, ar putea fi util să consulți specialiștii de la On Laptop Service Bucuresti. Ei pot oferi o analiză detaliată și soluții adaptate pentru a remedia problema ecranului albastru. Sper să reușești să rezolvi această situație cât mai curând posibil!

Chat
You must be logged in to chat.
No FB Yes FB Hand (smaller) Lap 40.063em Desk 64.063em Wall 90.063em